שיפור יחס המרה

שיפור יחס המרה

תפקידה העיקרי של חברת קידום אתרים הוא להביא את התנועה לאתר ללא ספק אך האם בכך תם המסע.. של האתר? אז זהו שלא.   בעלי אתרים רבים אינם מודעים כלל לגורם הפעולה באתר שלהם, מבחינתם – יאלה להביא תנועה וכמה שיותר לאתר…

התפיסה השיווקית היום ברשת האינטרנט שונה מזאת.  היום לעיתים מעדיפים להביא פחות תנועה לאתר שתיצור המרה גבוהה מאשר תנועה רבה אך המרה נמוכה. אז מה צריך לעשות כדי לשפר את יחס ההמרה באתר? שאלה קצרה אך מורכבת ביותר.

ראשית אני הייתי מנסה להגדיר מה בעל האתר בכלל רוצה שתנועת הגולשים שלי תעשה באתר? עם התשובה לשאלה זו תוכלו להתחיל לאפיין את הגישה השיווקית לאתר שלכם.

לדוגמא: אתרים רבים ברשת (אם לא הרוב) הם אתרי תדמית של אנשים או עסקים. האתרים עצמם אינם מוכרים כלום פרט לתדמית ומוניטין של אותה חברה ולכן המטרה העיקרית של אותה חברה שכן מוכרת מוצר או שירות כלשהו (שהוא גם כן מוצר) שיצרו איתה קשר ובכך תתקיים פגישה בין הגורמים הנכונים של שני הצדדים ובכך עשויה לצאת לדרך עסקה. לשם כך ובראש ובראשונה צריך אותו גולש\ת אכן ליצור קשר עם אותה חברה, אך… מה לעשות שישנם לא מעט אתרים אשר נראה כאילו הם ממש מנסות להסתיר את זהותם ודרכי ההתקשרות מולם במקום לפרוס לגולש שטיח אדום מולו של פרטי התקשרות ו\או טפסים קטנים לצורך יצירת קשר עם החברה.

השטיח האדום !  גורם המרה

אותו שטיח בא לפרוס בצורה הכי ברורה ויעילה לקהל היעד של אותו אתר את “דרך המלך” כלומר את הדרך הקלילה והישרה לפעולה שאני כבעלי האתר מבקש שהם יעשו.

אתר שמטרתו היא שייצרו איתו קשר כמה שיותר מקהל היעד של תחום עיסוקו (תנועת הגולשים שלו) צריך לדאוג להביא את הגולשים להבנה הזו. אז,  שימו טופס יצירת קשר בכל העמודים במקום בולט וגם שהטופס יהיה בולט בהתאם וככה גולשים של האתר יצרו איתכם יותר קשר

אתר אחר שמעוניין למכור מוצרים (אתר סחר) ירצה לתת לגולשים את מבחר מוצריו באופן הנוח והיעיל והחזותי ביותר שניתן. לדוגמא: אם יהיה עומס מדי בעמוד עם מדי מוצרים ובלגן של כל מיני צבעים וחלונות וקופצים וכו אז הגולש יקבל רק סחרחורת וכאב ראש ויברח מהאתר במקום לרכוש.  דוגמא הפוכה מכך ראיתי: אתר סחר שהניח מוצר אחד בלבד !! בעמוד ועוד כלים לניווט נוח באתר שלו.

הנקודה היא שכיום הרשת מלאה בבלגן. הרבה אתרים ולא רואים כלום.. מזכיר את המשל על הרבה עצים ולא רואים את היער.  כיום האתגר המהותי ביותר של בעלי אתרים הוא לגרום לגירוי הנכון לגולשים לפי פילוח קהל היעד ומה הוא אוהב ומחפש ולפי זה לדעת להציג נכון את האלמנטים השונים באתר.

בהצלחה ! ובברכת כתיבה וחתימה טובה לשנה טובה ומתוקה !

 • טופס יצירת קשר

  054-8647829

   

 • היתרונות שלנו

  • התחייבות לתוצאות מוכחות
  • מעל 10 שנים ניסיון בתחום
  • ליווי אישי כל הדרך למעלה.
  • מומחים אקדמאיים מנוסים.
  • דיווח חודשי מקיף ומפורט
  • בסיס נרחב של לקוחות מרוצים
  • השיטות המתקדמות בעולם
 • שיפור יחס המרה - קידום אתרים באינטרנט


  Call Now Buttonלקידום האתר שלך