קשר אישי? עם הגולש

תוכנת CHATBOT

חנות אינה יכולה לפעול ללא איש מכירות ! האתר שלך אינו יוצא מן הכלל !

בעלום הדיגיטאלי עסקי המפחיד המודרני שלנו, עסקים חיים במתח מתמיד אחד עם השני במטרה לתפוס את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי ולהגדיל רווחים בעסק. בהתאם להערכות שווי שוק של שוק המובייל, לקוחות פוטנציאלים משתמשים במגוון רחב של פלטפורמות מדיה שונות באשר ללמוד על המוצרים שלך כספק ועל שירותך. כתוצאה מכך, החלטות קריטיות רבות מתבצעות אונליין בזמן אמת ואף במהירות רבה. בתקופה שבא שביעות רצון לקוח חייבת להיות במקום חשיבות גבוה באינטראקציה עם הלקוח, בעלות על אתר אינטרנט לבדו עשוי לא להיות מספק לעולם על מנת ליצור השפעה משמעותית.

מערכת CHATBOT מול גולשים של האתר יכולה להיות עוגן להצלחת האתר

כיצד בדיוק באפשרותך להיפגש כאיש עסקים מזמין ומכובד? אילו רכיבים \ אלמנטים טכנולוגים או אחרים באפשרותך להוסיף לבית הוירטואלי שלך על מנת לכרום למבקרים לרצות להישאר? הכיצד הופכים כניסות \ הקלקות \ אפילו גלישה באתר למכירות ממש? כאן יכולה מערכת צ’ט חיה בכל עת לעשות את ההבדל בין אתר שעושה את הכול לבין אתר שלא. מערכת צ’ט מתקדמת, בשילוב עם סוכן אינטואיטיבי וירטואלי, יכול להיות התשובה המושלמת לאסטרטגיה השיווקית של האתר. להיות כפשוטו ולשמור על קו של תקשורת ברורה ופתוחה, האתר \ החברה שלך נהפכת להיות אישית, אינטראקטיבית ואכפתית בכל זמן. מערכת מוטמעת היטב ופועלת ללא עיקובים ותקלות יכולה לפעול פלאים באתר \ עסק שלך.

היתרונות של מערכת CHATBOT :

  • שיפור במכירות וברווחים
  • שירות יעיל ומצוין ללקוחות
  • רושם עוצמתי שנשאר למבקרים באתר
  • תן סיוע בנוסף לליווי בתהליך רכישה מול הלקוח

מערכות Live Chat יכולות להיות מושגות לכל כיס ללא טרחה גדולה ביישום שלהם באתר
נעלמו הימים שבהם היינו מוסיפים מערכת צ’ט למערכת האתר שלנו בימים ושבועות של עבודה. כיום, ניתן להגדיר מערכת שכזו לאתר בכמה דקות בלבד. עם מאפיינים נוספים כמו סוכן וירטואלי, האתר יכול לספק ללקוחות פוטנציאלים חווית רכישה שונה לחלוטין.
מערכת צ’ט יכולה לתת לגולשים \ לקוחות באתר לראות את הדרך הנכונה
אנשים נמשכים באופן טבעי לעסקים רווחים. המערכת של האתר שלך יכולה לשלוח את המסר הנכון לגולש \ לקוח וליצור ביטחון בחברה שלך. במילים אחרות, כאשר עושים זאת נכון, הצ’ט החי מול גולש יכול לבנות ערך למותג של העסק שלך.

יישום של תוכנת CHATBOT באתרים שונים

תוכל להגדיר את המערכת הצ’ט שלך לעבוד באמצעות מספר אתרי אינטרנט מחשבון בודד אחד. ועוד ניתן להגיד אימייל ספציפי למחלקות שונות בארגון שלך ובאתר. תוכל גם כן לחדור ישירות לסקריפטים ולייבא מידע הנחוץ לסייע למחלקה כזו או אחרת בארגון שלך.

הסיכום שלי לנושא הנ”ל

הרעיון הטכנולוגי של לקחת אפליקציה לעשות ממנה מענה “אנושי” (מתוך מקום שהוא ממש לא אנושי) מול הגולשים שהם כמובן הלקוחות הפוטנציאלים שלנו באתר הוא רע ! אך אם אתה בעל אתר שלוקח את הכלי הזה וממש בפועל מפעיל עובד שלך מול הכלי מול גולשים שמקבלים בפועל מענה אמיתי ואיכותי ואישי בשעות בפעילות הקונבנציונליות אז אתה יכול להפוך להיות עסק מוצלח מאוד ואף משגשג כי אין לקוח שלא אוהב שמטפלים ומפנקים אותו וזה יוצר הצלחה.