קידום אתרים אורגני Google

 

המון פעמים אני נתקל בשאלות שקשורות לקידום אתרים אורגני בגוגל, המון אנשים לא יודעים מהו קידום אורגני ומה ההבדל בינו לבין הפרסום הממומן.

אז למען אותם אנשים החלטתי לעשות קצת סדר ולהסביר בדיוק מה ההבדל בין שתי שיטות הפרסום, מי זקוק לפרסום ממומן ולמי רצוי להשתמש בשיטת הפרסום האורגני.

מהו פרסום ממומן ?

כשאתם מחפשים משהו במנוע החיפוש של גוגל שימו לב, לרוב תראו שלוש מודעות מודגשות בחלק העליון של הדף ובנוסף תראו מספר מודעות בצידו של אותו דף.

מודעות אלו הן בעצם מודעות ממומנות, בכדי לבצע פרסום בגוגל בשיטה הממומנת יש צורך בחשבון גוגל, חשבון שבעזרתו תוכלו להכנס לגוגל אדוורדס מערכת להקמת קמפיין פרסומי לבית העסק שלכם.

לא ארחיב יותר מידי על שיטת פרסום זו אך בקצרה, מודעות אלו פועלות בתשלום על פי קליקים, בזמן פתיחת קמפיין בגוגל אדוורדס תדרשו לקבוע תקציב פרסום יומי וחודשי ובעצם התשלום שלכם לגוגל יהיה על פי מספר הקלקות הגולשים על המודעה שלכם.

קידום אתרים אורגני בגוגל

שיטת פרסום יעילה וחזקה היא פרסום אורגני, בשיטה זו אין צורך בפתיחת קמפיין פרסומי אך יש צורך באסטרטגיה ועבודת קידום חזקה ומקצועית.

שלא כמו בפרסום הממומן, מודעות אורגניות מופיעות תחת שלוש המודעות המודגשות ועל מודעות אלו אין תשלום על פי הקלקות אך מצד שני יהיה לכם בדרך כלל תשלום חודשי קבוע לחברת קידום אתרים אורגני, אותה חברה שתדאג לכך שהאתר שלכם ידורג בדף הראשון.

אני חושב שאין צורך להסביר מהו הכוח של אתר שמדורג בדף הראשון בגוגל אך במשפט אחד מסכם – אתר בדף ראשון מייצר הכנסה קבועה לטווח ארוך !

איך נדע איזו שיטת פרסום מתאימה לנו ?

בעלי עסקים שמעוניינים לפרסם מוצרים או מבצעים שונים באינטרנט, מוצרים או מבצעים לזמן מוגבל ימצאו שהפרסום הממומן מתאים להם.

מודעות ממומנות יכולות להופיע בדף הראשון בגוגל תוך 20 דקות, תוך זמן קצר יוכל אותו עסק לקבל פניות מלקוחות פוטנציאלים, כמובן בתנאי שהקמפיין נפתח ונערך בצורה נכונה ומקצועית

מצד שני בעלי עסקים המציעים שירותים קבועים ללקוחותיהם, יפיקו תועלת רבה יותר על ידי קידום אתרים אורגני, בשיטת פרסום זו וכמובן על ידי עבודת קידום מקצועית יופיע האתר שלהם בדירוגים גבוהים במנועי חיפוש לטווח ארוך.

קיימים עסקים רבים שמקדמים אתר בצורה האורגנית ובמקביל משתמשים גם בפרסום ממומן בכדי ליידע את לקוחותיהם או לצבור לקוחות נוספים למוצרים או מבצעים חדשים.

קידום אתרים אורגני Google

טיפים לקידום אתרים אורגני בגוגל

לא לכל אחד יש תקציב לפרסום על ידי חברת קידום מקצועית, לאלה שמנסים לקדם אתר באופן עצמאי, יש צורך להקפיד על כמה כללים חשובים בכדי להפיק תועלת מרבית בקידום האתר.

על כל הכללים אפרט בהמשך אך על קצה המזלג אכתוב לכם את הדברים העיקריים הדברים שניתן ללמוד בכל קורס SEO:

קביעת כותרות לעמודי האתר – מנועי חיפוש חייבים להבין על מה מדבר אותו דף באתר שלכם, כותרת הדף חייבת להיות קשורה לתוכן האתר באופן מדויק.

תאור עמודי האתר – כמו בכותרת גם בתיאור דפי האתר חייבים לתאר באופן כללי אך מדויק על מה מדברים אותם דפים באתר שלכם, תאור דף הוא גורם משמעותי לקידום האתר.

תכנים שיווקים – הדבר הכי חשוב בתהליך קידום האתר הוא התכנים שכתובים באותם דפים, התכנים חייבים להיות מותאמים עם כותרת הדף ותיאור הדף.

כמו שאמרתי בהמשך ארחיב על כל סעיף וסעיף, מקווה שהצלחתי להעביר לכם בצורה מדויקת את הנושא ושעכשיו אתם יותר מבינים מהו קידום אתרים אורגני.

לכל שאלה נוספת ניתן לפנות בטלפון או להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר, אחזור אליכם בהקדם עם כל המידע לו אתם זקוקים.

 • טופס יצירת קשר

  054-8647829

    

  • היתרונות שלנו

   • התחייבות לתוצאות מוכחות
   • מעל 10 שנים ניסיון בתחום
   • ליווי אישי כל הדרך למעלה.
   • מומחים אקדמאיים מנוסים.
   • דיווח חודשי מקיף ומפורט
   • בסיס נרחב של לקוחות מרוצים
   • השיטות המתקדמות בעולם
  • קידום אתרים אורגני Google - קידום אתרים באינטרנט


   Call Now Buttonלקידום האתר שלך