פרסום ממומן

 

שיטת פרסום זו מאפשרת לכם להופיע בדף ראשון במנוע החיפוש גוגל בצורה מהירה ומיידית.

כבר לאחר כמה דקות תוכלו לראות את המודעה שכתבתם, הודעה שהקלקה עלייה מובילה ישירות לדף הנחיתה או לאתר שברשותכם.

פרסום ממומן – איך זה עובד בעצם ?

לצורך שימוש בשיטה זו יש צורך לפתוח חשבון מייל בשרת GMAIL של גוגל ולאחר מכן להיכנס למערכת GOOGLE ADWARDS לצורך הקמת קמפיין פרסומי.

חשוב לציין כי שיטת הפרסום הממומן דורשת ידע והבנה בפתיחת קמפיין פרסומי, אם לא השתמשתם בשיטה זו מעולם נסו להתייעץ עם אדם שמכיר את המערכת, אדם שיוכל לכוון אתכם איך לבצע את הקמפיין בצורה טובה ויעילה לבית העסק שלכם.

אז ברגע שנכנסו למערכת הדבר הראשון שנעשה זה נפתח קמפיין פרסומי וניתן לו שם, בהמשך ישנן הגדרות שחייבים למלא, הגדרות כמו: האזור שלנו, בחירת שפות ( נרחיב על כך בהמשך ), בחירת זמני הופעה של המודעות שלנו במידה ויש צורך וכמובן נמלא סכום חיוב יומי ומחיר עבור כל קליק, פרסום ממומן מאפשר לנו למלא הגדרות רבות בכדי שנתאים את הפרסום כמה שיותר לצרכי העסק.

בחירת אזור ושפות

בבחירת האזור כמובן שנבחר בישראל, אנו רוצים מודעות שיפנו לאתר ובית העסק שלנו שנמצא בישראל.

אפשרות נוספת היא בחירת שפות, כמו שוודאי אתם יודעים, מנוע החיפוש גוגל פועל כמעט בכל שפה אפשרית, ככל שנבחר ביותר שפות כך ניצור מצב שגם משתמשים שגולשים דרך גוגל אך המחשב שלהם מוגדר לשפה אחרת מעברית יוכלו להגיע למודעה שלנו.

מומלץ לבחור עד 5 שפות, השפות המומלצות הן: עברית, אנגלית, ערבית, רוסית, צרפתית.

כמובן שזוהי רק המלצה וכל אחד יכול לבחור בשפות שונות ממה שכתובות כאן.

בחירת זמני הופעת המודעה

המערכת של גוגל בפרסום הממומן מאפשרת לנו לבחור זמני הופעה על פי בחירה שלנו, ניתן להיכנס לטבלה שמופיעים של כל ימות השבוע בסיבוב של 24 שעות ביממה ולסמן באיזה ימים אנו רוצים להציג את המודעה שלנו ואפילו על פי שעות מסוימות בכל יום ויום.

בחירת אמצעי תשלום וחיוב יומי

במערכת זו ניתן להשתמש בשתי אפשרויות תשלום:

 • תשלום דרך הוראת קבע – ניתן להדפיס דף מוכן דרך המערכת, למלא אותו ולהחתים אותו בבנק, מיד לאחר מכן לשלוח אותו לגוגל ואז תתאפשר אפשרות הצגת המודעות.
 • תשלום דרך כרטיס אשראי – ניתן להזין פרטי אשראי, לאחר בדיקה של כמה שניות יאושר הכרטיס והמודעות יתחיל להופיע באופן מיידי. חשוב לציין כי מערכת זו אינה תומכת בכל סוגי כרטיסי האשראי.

לאחר שמילאנו את כל הפרטים אנו מוכנים לשלב הכי חשוב שהוא כתיבת מודעות פרסום ושיוכם למילות מפתח שקבענו מראש על פי סוג העסק שלנו ועל פי רווחיות מילת המפתח.

ממשק ניהול המודעות מאפשר לנו למצוא מילות חיפוש הקשורות בעסק שלנו, כמו כן נוכל לראות נתונים על כל מילות החיפוש, נתונים כגון: כמות חיפושים חודשית של אותו ביטוי, מהי התחרות על הביטוי ומה המחיר הממוצע שנצטרך לקבוע בכל ביטוי על מנת הופיע בדף הראשון ולהתחיל לקבל תנועה לאתר ובעצם להתחיל ולהרוויח.

פרסום ממומן – כתיבת מודעות

פרסום ממומן מאפשר לנו לכתוב את המודעות שלנו בצורה קצרה וקולעת, בצורה כזאת שתמשוך את הגולש לבצע פעולה שהיא בעצם הקלקה וכניסה לאתר שלנו.

לאחר הכניסה לאתר יחליט הגולש אם ליצור קשר או לא זה כבר תלוי במידע שקיבל באתר האישי שלכם, אם הדף שהגיע אליו הגולש נמצא אטרקטיבי יצור אתכם הגולש קשר במיידי.

זכרו: שיטה זו נותנת לכם אפשרות פרסום בגוגל בצורה די מהירה אך צריך לבצע אותה בצורה נכונה ויעילה.

לייעוץ והכוונה מקצועית ניתן לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר, נשמח לעזור ולסייע בכל הקשור לפרסום ממומן באינטרנט.

 • טופס יצירת קשר

  054-8647829

    

  • היתרונות שלנו

   • התחייבות לתוצאות מוכחות
   • מעל 10 שנים ניסיון בתחום
   • ליווי אישי כל הדרך למעלה.
   • מומחים אקדמאיים מנוסים.
   • דיווח חודשי מקיף ומפורט
   • בסיס נרחב של לקוחות מרוצים
   • השיטות המתקדמות בעולם
  • פרסום ממומן - קידום אתרים באינטרנט


   Call Now Buttonלקידום האתר שלך