פרסום ברשתות חברתיות – פוטנציאל עצום לגיוס מאות ואלפי לקוחות חדשים לעסק !

פייסבוק היא הרשת החברתית המובילה בעולם, רשת שמאפשרת לכולנו להכיר אנשים חדשים, לחדש קשר עם חברים ומכרים מהעבר ובכלל כל פעילות חברתית שניתן לחשוב עלייה.

עם השנים ועם כמות המשתמשים ברשת התעורר לו פוטנציאל פרסומי ענק וכיום מאות אם לא אלפי עסקים בישראל מפרסמים עצמם ברשת.

אנו ב- israelseo  נפרסם את בית העסק שלך במקצועיות וביעילות, נקים לך קמפיין פרסומי שיחשוף את בית העסק שלך לאלפי לקוחות פוטנציאלים בקרבת בית העסק.

ניתן ליצור אתנו קשר כבר עכשיו בטלפון או להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל המידע לו אתם זקוקים, בינתיים המשיכו לקרוא והבינו יותר מהו פרסום בפייסבוק ואיזה כוח יש לפרסום ברשת החברתית.

פרסום ממומן בפייסבוק מתאים לכל אחד

זה לא משנה אם יש לכם עסק גדול ומפואר או מוצר יחיד שאתם מוכרים דרך הבית, פרסום בפייסבוק מתאים לכולם, כל אחד שמעוניין למכור מוצר או להציע את שירותיו – פייסבוק זה המקום.

לפרסום ברשת פייסבוק קיימים יתרונות רבים:

פרסום בפייסבוק פרסום לקהל יעד ספציפי

בעזרת ממשק הפרסום בפייסבוק ניתן לקבוע בדיוק לאיזה קהל יופנה הפרסום, ניתן להפנות אותו לפי, אזור בארץ, גילאים, מצב משפחתי, תחומי עניין ועוד…

נניח שיש לנו תיק מיוחד לבחורות ולצורך העניין העסק שלנו ממוקם בתל אביב, בעזרת הפרסום הממוקד בפייסבוק נוכל להגיע אך ורק לבחורות בטווח גילאים שאנו נבחר ויותר מכך נוכל להפנות את הפרסום לבחורות הנמצאות קרוב לאזור תל אביב.

פרסום בפייסבוק לייק של גולש אחד = עשרות צפיות של חברים

אני בטוח שכולכם נתקלתם לא פעם ולא פעמיים בפרסומות שחברים שלכם הקליקו עליהם בפייסבוק, אותו חבר שהקליק על פרסום מסוים ברשת גרם לכך שכל חבריו בפרופיל רואים על מה הוא לחץ, עכשיו תתארו לכם איזה פוטנציאל פרסומי יש לפרסום ברשת.

פרסום בפייסבוק עלויות נמוכות לעומת מנועי חיפוש שונים

בניגוד למנועי חיפוש שונים, פרסום בפייסבוק לרוב יעלה לכ פחות כסף, יש סיכוי סביר מאד שהקלקה על מודעת הפרסום שלכם תעלה לא יותר מ- 3 או 4 שקלים לעומת המחיר במנועי חיפוש שיכול לנוע בין- 10 ל- 20 שקלים בתחומים תחרותיים ברשת בהתאם לכמות המתחרים.

פרסום בפייסבוק אתם קובעים את התקציב

בדומה לפרסום בגוגל הפרסום ברשת פייסבוק מאפשר לכם לקבוע כמה אתם רוצים לשלם בסופו של החודש או בסופו של הקמפיין במידה ובחרתם מספר ימים קבוע.

לצורך העניין אם יש לכם החודש הזה תקציב של 1000 שקלים, תוכלו לקבוע שהפרסום לא יעבור את הסכום הזה בסופו של החודש, פייסבוק תציג את המודעות שלכם בהתאם לתקציב בו בחרתם.

הפרסום בפייסבוק יכול להתבצע במגוון דרכים אך ישנן שתי דרכי פרסום בולטות

מודעות ממומנות לאתר אינטרנט – במידה ויש ברשותכם אתר אינטרנט תוכלו ליצור מודעות ממומנות שברגע שהגולש יקליק עליהם הוא יופנה לאתר אינטרנט שלכם, תוכלו להפנות את הגולש לדף ספציפי של מבצע, דף יצירת קשר או כל דף אחר שתרצו להפנות אותו על מנת להציג לו את התכנים שלכם.

דף עסקי בפייסבוק – כל אחד יכול לפתוח דף עסקי בפייסבוק לצורך פרסום העסק שלו או פרסום מוצרים ספציפיים ברשת, בתוך הדף העסקי ניתן למלא את כל הפרטים הרלוונטיים על בית העסק כמו: שם העסק, מיקום העסק, שעות פעילות, טלפונים ליצירת קשר ויותר מכך תמונות של בית העסק או המוצרים שתרצו להציג ללקוחות הפוטנציאלים שלכם.

יתרון בולט לפרסום דרך דף עסקי הוא פעילות הגולשים בתוך הדף שלכם, לצורך העניין ככל שיהיה מידע יותר רלוונטי ומושך או לצרוך העניין תמונות מושכות, הגולשים יתעניינו ובמידה וזה ימצא חן בעיניהם הם ילחצו על לייק בפרסומים השונים שלכם ובמקרה הטוב אפילו על שיתוף מה שיגרום לכל החברים שלהם לראות את הפרסומים שלכם.

איזו דרך פרסום טובה יותר ?

שתי דרכי הפרסום שצוינו כאן מעולות וטובות כל אחת בדרכה שלה, ישנם בעלי עסקים שאין ברשותם אתר אינטרנט ולכן דף עסקי היא הדרך הטובה ביותר בשבילם.

מצד שני יש בעלי עסקים שברשותם קיים אתר והפרסום בפייסבוק יכול להיות באמצעות מספר מודעות שכל מודעה מפנה בעצם לדף מוצר אחר ולכן זו תהיה הדרך הטובה בשבילם.

כל בעל עסק יחליט מהי הדרך הטובה בשבילו, חשוב לדעת שאם אתם בעלי עסק שמפרסמים מספר מוצרים או שירותים ואין ברשותכם אתר, שקלו להשתמש בשירותי בניית אתרים לעסקים על מנת לקבל את מרב התוצאות מהפרסום ברשת.

פרסום בפייסבוק - קידום אתרים באינטרנט


Call Now Buttonלקידום האתר שלך