פרסום בגוגל חינם

 

או קיי אז בואו נתחיל מזה, פרסום בגוגל חינם לא קיים.

רבים מציעים לכם את האפשרות לפרסם בגוגל ומבהירים כי הפרסום ניתן בחינם. אם היה ניתן לפרסם בחינם, מנוע חיפוש זה היה מוצף באתרים ובפרסומות מיותרות וכך לא היה נחשב כמנוע החיפוש המוביל בעולם !

כשבאים ומציעים לכם פרסום בגוגל חינם מתכוונים לדבר אחד:

הפרסום עולה כסף אך בואו ללמוד כיצד לעשות זאת בעצמכם וכך בעצם לא תשלמו לחברה או אדם מומחה לביצוע הפרסום.

אז כמובן שגם זה מאד משמעותי, על בניית אתר או פרסום מקצועי בגוגל משלמים המון כסף כי אין מה לעשות יושבים מומחים לפרסום ומשקיעים זמן עבודה על האתר שלכם ומן הראוי זה מצדיק את התשלום אך יש לכם את האפשרות לבצע זאת לבד.

פרסום בגוגל – שיטות הפרסום

אז ישנן כמה שיטות לפרסם את עצמכם בגוגל, אם תעשו זאת בעצמכם אולי תוכלו לומר שגם אתם עושים פרסום בגוגל חינם אך בכל זאת לכל שיטה עלויות משלה ובמידה ותבצעו זאת לבד כמובן העלויות יהיו נמוכות בהרבה מהרגיל.

פרסום ממומן

השיטה הראשונה והמהירה היא הפרסום הממומן. כשאתם מקישים מילות חיפוש בגוגל אתם רואים מודעות מודגשות למעלה ( בדרך כלל 3 מודעות ) ובנוסף אתם רואים מודעות בצד שמאל.

אלו מודעות ממומנות, מודעות המפנות בלחיצה לאתרים שונים לפי תחומים שבחרתם. על כל הקלקה שלכם עם אחת מהמודעות משלם בעל האתר עלות מסוימת שבדרך כלל נקבעת מראש.

דרך זו נקבעת על ידכם על פי תקציב חודשי או יומי שאתם מגדירים מראש, במידה וקבעתם סכום של 50 ₪ ליום וסכום על כל קליק יעמוד על 5 ₪ המשמעות היא שאחרי 10 הקלקות של הגולשים המודעה שלכם תפסיק להופיע עד יום למחרת.

שיטת פרסום זו צריכה להתבצע בחוכמה ומקצועיות רבה, ישנם קמפיינים פרסומיים רבים ומודעות רבות שמפסיקות להופיע תוך זמן קצר עקב ניצול התקציב היומי מבלי להניב פירות אך ורק בגלל ביצוע לא נכון של הפרסום, אזכיר ואומר שבכל שיטת פרסום יש צורך לבצע בניית אתר ברשת !

פרסום אורגני

דרך נוספת היא הפרסום האורגני. דרך זו אינה מהירה כמו הפרסום הממומן והיא מתבססת על עבודת קידום מקיפה על האתר.

מה ששונה בין הפרסום האורגני לבין הממומן הוא שברגע שקידמתם אתר לדף ראשון בגוגל, אין זה משנה כמה פעמים יקליקו ויכנסו לאתר שלכם, לא תשלמו שום תשלום נוסף.

האם זהו פרסום בגוגל חינם ? אם תעשו עבודת קידום טובה ומקצועית העלויות שלכם יהיו נמוכות מאד וכמעט אפסיות, אפשר לומר שזה כמעט חינם.

לסיכום:

אם יש לכם אתר גם אתם יכולים לפרסם אותו במנועי חיפוש שונים. פרסום בגוגל חינם לא קיים אך עלויות נמוכות מאד כן אפשריות, הכל תלוי בכם !

 • טופס יצירת קשר

  054-8647829

    

  • היתרונות שלנו

   • התחייבות לתוצאות מוכחות
   • מעל 10 שנים ניסיון בתחום
   • ליווי אישי כל הדרך למעלה.
   • מומחים אקדמאיים מנוסים.
   • דיווח חודשי מקיף ומפורט
   • בסיס נרחב של לקוחות מרוצים
   • השיטות המתקדמות בעולם
  • פרסום בגוגל חינם - קידום אתרים באינטרנט


   Call Now Buttonלקידום האתר שלך