מחיקת מוניטין שלילי

מנכל מחפש עבודה, מחפשים את השם שלך בגוגל

זה כתבה שאולי אף אחד לא רוצה לקרוא, אבל האמת היא שזה מאוד מומלץ. הסיבה היא שזה הולך להיות כנראה הדבר הבא בעולם התעסוקה הישראלי. כנראה שזה יגיע אלינו בקרוב מאוד, אבל מה שכבר רץ חזק מאוד בארצות הברית, נראה כי הוא בדרכו לישראל ממש עכשיו. אז הנה ההסבר.

איך זה נראה בארהב ?

אני לא בטוח מה קורה כרגע בעולם התעסוקה הישראלי, אבל הרשו לי להגיד לכם מה בדיוק קורה כאשר אישיות בכירה יותר מחפשת עבודה. אני לא מדבר על אנשי מכירות או מנהל זוטר, מה שאני מדבר עליו זה יותר בכירים.

אז נניח סמנכ”ל שמחפש עבודה, כאן כבר מדובר בבעיה אחרת. אם אתה מנכ”ל או אישיות בכירה ואין עליך שום דבר באינטרנט, זה ככל הנראה עלול להיות מצב בעייתי. איך בכלל יתכן שמנכ”ל לא עשה שום דבר יעיל בתקופת הקריירה שלו, עד כדי כך שאין שום דבר עליך באינטרנט?

בדיוק בשביל הדבר הזה, קיימים שירותי ניהול מוניטין באינטרנט, זה בדיוק מה שאנחנו עושים. אנחנו ניקח את התדמית שלך, מה שאתה היית רוצה שייכתב עליך ברשת וניצור לך תדמית חדשה, שכל כולה מנוהלת על ידי הדברים שאתה היית רוצה שייכתב עליך באינטרנט.

היית רוצה להיראות כאילו יש לך מיליון מעריצים בפייסבוק וכולם מכירים את הפעילות שלך? זה בהחלט ניתן להיעשות. רוצה המון כתבות על כל הפעילות העסקית שלך? אנחנו ניצור לך את זה.

מה זה מחיקת מוניטין שלילי מגוגל ?

כאן כבר מדובר בעניין מעט אחר שנגזר בדיוק מאותה בעיית האינטרנט. המקרים שאנחנו מדברים עליהם כאן, אלו מקרים שכבר יש עליכם כתבות שליליות ברשת, לכן אם מעסיק פוטנציאלי יחפש את החומרים שיש עליך, הוא עלול להירתע מההעסקה שלך בכלל. אנחנו נמצאים כאן בדיוק בשביל המקרים הללו.

השירות שאנחנו מציעים במקרים כאלו, זה השירות המיוחד שלנו אשר נקרא מחיקת היסטוריה בגוגל או בעצם סינון תוצאות בגוגל, זה לא באמת משנה השם, אבל הנקודה שצריך להבין כאן זה שהמטרה היא אחת: להעיף את כל הדברים השליליים שקיימים עליכם באינטרנט ולהחליפם בכתבות חדשות וחיוביות, כאלו שמספרות עליכם את הדברים שאתם רוצים שאחרים ימצאו עליכם.

כך או אחרת, אנו נמצאים כאן בדיוק בשביל לטפל בבעיות מוניטין כאלו. נשמח לשמוע מכם, אם כי בטח לא מאחלים לכם בעיות כאלו.