מה באמת חשוב ללקוח להבין בפרויקט קידום אתרים?

קידום אתרים

מה באמת חשוב בפרויקט קידום אתרים?

 

כל מקדמי האתרים שוקדים בקפידה שעות רבות בכל חודש על כל אתרי לקוחותיהם במטרה להשיג תוצאות ברמת גוגל, מהם התוצאות האמיתיות? מה באמת רוצה הלקוח להשיג משכירת שירותינו כמקדמי האתר? מה יעשה שירות קידום אתרים בשבילי? שאלתו של כל לקוח!

לשאלות אלו (שכל מקדם אתר נתקל בהם) ישנם תשובות רבות, בואו ננסה לאבחן חלק מהם כאן:

ראשית הייתי ממליץ להבין באופן יסודי את עולמו ותפקידו של אתר הלקוח. על ידי כך אנו נוכל יחד עם הלקוח להציב מטרות נכונות ותיאום ציפיות מסודר לתהליך זה ככל שניתן.

שבו בפגישה מסודרת עם הלקוח שלכם, הבינו ממנו מה בעצם האתר שלו אמור להשיג עבורו, לידים? מכירות? מוניטין? מיתוג ברשת?  קביעת מטרות אלו יסייעו לכם להביא את הלקוח למקום שבו הוא מרוצה מן השירות שלכם ולא רק מיקומים בגוגל.

את כל נושא יחס ההמרה של האתר יש לבחון היטב בכדי להשיג מטרה זו גם כן. ישנם לקוחות אשר מעוניינים בתנועה באתר שלהם ומבחינתם זוהי ההמרה הטובה ביותר שהם יוכלו לקבל. חשוב להבין סוגיה זו עם הלקוח.

מה אנחנו הולכים לעשות עבורך – לקוח יקר!

חברים יקרים, אין דבר בלתי נסבל יותר מאדם\חברה אשר מסתירה את פעולותיה בשירות שהיא אמורה להעניק ללקוח.  שתפו מידע עם הלקוח, למעשה, הציפו אותו במידע על פעולותיכם ובכך תביאו אותו למקום שבו הוא תמיד יודע מה עושים עבורו. כך לעולם לא תעלה התחושה “שלא עובדים בשבילי” , ואתם יודעים, עם רגשות לא מתווכים וחבל להגיע למקומות האלו.

פרסו מפת דרכים ללקוח בכדי שידע מה עושים עבורו היום ומה יעשו עבורו בעוד חצי שנה גם, הן ברמה הטכנית והן ברמה השירותית. שלחו מיילים לחברת הבניה של הלקוח עם בקשות לשינויים וכתבו את הלקוח ב CC בכדי שידע שיש מישהו (בעולם…) שדואג לו ולאינטרסים שלו.

בחנו פוטנציאל באמצעות קמפיין PPC

דרך יצירת קמפיין ממומן בגוגל נוכל לקיים סוג של מעבדה חיה שבאמצעותה נוכל לנתח נתונים כמו: מילות מפתח, דפי נחיתה, כמות תנועה ואף יחס המרה. כלי זה יאפשר לבצע ניתוח שוק שלם ממש לפני יציאה לדרך ארוכה ומלאה אתגרים בגוגל.

לא הגענו לתוצאות מהר ….

ומה אם לא מגיעים להשגים במהירות המתבקשת מצד הלקוח? זוהי נקודה מאוד חשובה לחידוד מול הלקוח ולהבהיר את קצב ההתקדמות של הקידום בכלל בגוגל תוך כדי ניתוח של תחום עיסוקו של הלקוח וחשוב לא פחות מכך את אתרו ואת השינויים הנדרשים שם לצרכי הקידום מכיוון שלכל תחום יש את הקצב שלו והתחרות שלו.

בנוסף לנקודות אלו יש מקום לפתח (לעיתים) עם הלקוח את האתר עצמו ברמת עיצוב ואף ממשק משתמש (UI) וכל זאת על מנת לסייע לאתר לייצר יחס המרה בהתאם למטרות שהוצבו.

נשמח לשמוע את החוויות שלכם בנושאים אלו!

תודה

 • טופס יצירת קשר

  054-8647829

    

  • היתרונות שלנו

   • התחייבות לתוצאות מוכחות
   • מעל 10 שנים ניסיון בתחום
   • ליווי אישי כל הדרך למעלה.
   • מומחים אקדמאיים מנוסים.
   • דיווח חודשי מקיף ומפורט
   • בסיס נרחב של לקוחות מרוצים
   • השיטות המתקדמות בעולם
  • מה באמת חשוב ללקוח להבין בפרויקט קידום אתרים? - קידום אתרים באינטרנט


   Call Now Buttonלקידום האתר שלך