כתיבת תוכן

 

כיום בעולם הדיגיטלי והמתקדם קיימים מאות או יותר נכון אלפי אתרים ברשת האינטרנט, חלקם מציעים שרותים מסוימים, חלקם מציעים מוצרים וכל שרות אחר שאפשר לשווק ברשת.

המשותף לכל האתרים ברשת הם התכנים, כיום אתר שמעוניין להיות מדורג במיקום גבוה במנועי חיפוש חייב להכיל תכנים שיווקים מקצועיים בעלי תוכן וערך מוסף לגולשים.

israelseo.co.il – מספקים שרות כתיבת תוכן לאתר שלכם, אנו נכתוב לכם את התוכן בצורה מקצועית, בצורה שתתאים למנועי חיפוש ותגרום להם להבין בדיוק מהו נושא האתר.

צרו אתנו קשר כבר עכשיו בטלפון או השאירו פרטים מלאים בטופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים להם אתם זקוקים.

כתיבת תכנים מקצועיים – למה זה חשוב ?

כל בעל אתר יודע שאם הוא לא שם – הוא לא קיים, וכשאומרים את המילה שם מתכוונים למנועי חיפוש מובילים ברשת האינטרנט, מנועים כמו גוגל !

תחום קידום האתרים הפך לפופולארי ביותר וכל בעל אתר רוצה להיות היום ממוקם כמה שיותר גבוה המנועי חיפוש, הנוסחא פשוטה – ככל שאתר מדורג יותר גבוה כך נחשפים אליו יותר גולשים, ככל שיותר גולשים יכנסו לאתר כך האתר יכניס יותר כסף אבל שימו לב זה לא הכל !

יכולים להכנס לאתר שלכם אלף גולשים ביום, במידה והם לא ימצאו עניין  בתכנים שלכם הם פשוט לא ישאר באתר ומיד ינטשו אותו לטובת המתחרה שלכם.

כיום אחד הפרמטרים שמסמן לגוגל למשל עד כמה האתר שלכם מעניין הוא זמן שהייה של הגולשים בתוך האתר וגם כאן קיימת נוסחה פשוטה ביותר…

כתיבת תוכן מקצועית ועניינית תעורר עניין באתר שלכם וכך הגולשים ישארו באתר יותר זמן, השהייה שלהם תגרום לגוגל להבין שהתכנים שלכם רלוונטיים ומעניינים ועל הדרך גם תקבלו פניות ותתחילו לצבור לקוחות נוספים.

אז נכתוב לבד תכנים, למה צריך חברה מקצועית ?

ישנם לא מעט אתרים שבעליהם לא השתמשו בחברת בניית אתרים והעדיפי לבנות את האתר שלהם בכוחות עצמם.

אותם בעלי אתרים גם כותבים ומזינים את התכנים שלהם בכוחות עצמם לאתר, התכנים יכולים להיות ענייניים ביותר אך מצד שני חוסר הניסיון של אותו כותב לא יאפשר לו לכתוב אותם בצורה המתאימה למנועי חיפוש שונים.

ישנם אתרים רבים שזרוקים אי שם במנועי חיפוש ולא מצליחים להתקדם בגלל כתיבת תוכן שאינו מקצועי, אותם אתרים לעולם לא יצליחו להתקדם.

כתיבת תכנים כיום חייבת להיות מותאמת למנועי חיפוש שבראשם עומד גוגל, תוכן שנכתב בצורה שאינה מקצועית לא יגרום לאתר להתקדם – חד משמעית !

כמה עולה לכתוב תוכן לאתר אינטרנט ?

מחירי כתיבת התכנים אינה קבועה ומשתנה בין כותב לכותב, יש הבדל משמעותי גם לפי סוג התוכן בהתאם לאותו דף באתר וכמות המילים שאמורה להיות באותו דף.

ישנה כתיבת תוכן לצורך דף שיווקי על בית העסק, דף כזה יכיל יותר תוכן שאמור לכלול את פרטי העסק,שירותי העסק,פרטי התקשרו תוכל מידע נוסף שיכול לתרום על בית העסק.

מצד שני לפעמים כתיבת תכנים תהיה באמצעות מאמר כללי המשמש כדף מישע פנימי באתר או מאמר מחוץ לאתר לצורך הוצאת קישורים לקידום ושיווק האתר שלכם ברשת.

 • טופס יצירת קשר

  054-8647829

    

  • היתרונות שלנו

   • התחייבות לתוצאות מוכחות
   • מעל 10 שנים ניסיון בתחום
   • ליווי אישי כל הדרך למעלה.
   • מומחים אקדמאיים מנוסים.
   • דיווח חודשי מקיף ומפורט
   • בסיס נרחב של לקוחות מרוצים
   • השיטות המתקדמות בעולם
  • כתיבת תוכן - קידום אתרים באינטרנט


   Call Now Buttonלקידום האתר שלך