טיפים מהירים לקידום בפייסבוק

טיפים מהירים לקידום עצמי בפייסבוק

4 מיליון גולשים אמיתיים, כלומר כאלה שנכנסים כל כמה ימים לאתר, 2.4 מיליון גולשים שנכנסים מדי יום, ממוצע גלישה של למעלה מ-25 דקות ביום. עם נתונים כאלה, אין זה פלא שפייסבוק היא הרשת החברתית המובילה ומקור אידיאלי לפרסום וקידום אתרים, עסקים, שירותים ומוצרים.

הנתונים האלה רק מוכיחים, שאם אנחנו רוצים לקדם את עצמנו, אנחנו חייבים להיות נוכחים בפייסבוק.

יש לא מעט חברות ועסקים, שהחליטו להניח לרעיון של קידום האתר שלהם, וחלקם בכלל לא בנו אתר, אלא הם מתמקדים בבנייה של עמוד עסקי בפייסבוק והקידום שלו. התהליך הוא לכאורה יותר פשוט, שכן הוא לא דורש אופטימיזציה ולא דורש החלפת קישורים ואלמנטים אחרים, אך הוא כן דורש עבודה רצינית של מקדם מקצועי שיודע כיצד לעבוד בפייסבוק.

לפני שנתחיל, נציין, יש שני כלים עיקריים עבור קידום עצמי בפייסבוק. פרסום חינמי ופרסום בתשלום. אנחנו נתייחס תחילה לבסיס, קרי פרסום חינמי באמצעות עמוד עסקים ולאחר מכן נתייחס לפרסום בתשלום.

כיצד בונים ומתפעלים עמוד עסקי בפייסבוק בצורה חכמה ?

חמשת הטיפים המהירים לקידום עצמי בפייסבוק :

 1. ליצור קאבר מתאים שיציג את רוח החברה או העסק. חשוב שיהיו פרטי התקשרות
 2. עלינו ליצור אלבומי תמונות וסרטונים.
 3. יש לוודא שלפחות 3 פעמים בשבוע עולה פוסטים עם עדכונים שונים.
 4. אחת לכמה זמן עלינו לערוך תחרות בין חברי העמוד, על מנת שהם ירגישו סיבה להישאר חברים בעמוד וליטול בו חלק.
 5. מומלץ לענות באופן מיידי לכל שאלה או טענה של לקוח.

גולת הכותרת היא, ליצור עמוד מיוחד, בו הגולש יכול להשאיר פרטים ולפנות אלינו דרך הפייסבוק.

כיום אפשר גם ליצור טאב מיוחד של רכישות באמצעות העמוד. ככל שנאפשר יותר כלים ליצירת קשר והנעה לפעולה, כך הגולש יהיה יותר פעיל בעמוד.

את העמוד יש לפרסם בדרכים שונות, עם זה דרך האתר, דרך רשתות חברתיות אחרות, באמצעות קבוצות פרסום שונות בפייסבוק, במודעות באינטרנט (ובכל פלטפורמה אחרת). חשוב שהגולשים ידעו שיש עמוד ושהוא פעיל, כך הם ירצו ליטול חלק בו.

פרסום ממומן בפייסבוק זה משתלם. מול הפרסום החינמי, יש לנו אפשרות להשתמש במערכת הפרסום של פייסבוק. מערכת זו מאפשרת לנו לייצר מערכת מודעות, הן על העמוד עצמו, הן על פוסטים מסוימים והן על אירועים שאנחנו עורכים. היתרון של פרסום בפייסבוק, שהוא מאוד ממוקד. הוא בנוי על פי מין, גיל, תחומי עניין, מיקום גיאוגרפי, סטטוס במערכת יחסים, ועוד. הפילוח הזה מאפשר לנו להגיע לקהל ספציפי שיהיה מעוניין בשירותים שלנו.

חשוב להבהיר, בשביל שהקידום יהיה מוצלח, צריך להשתמש בתמונה יפה ובכתיבה שיווקית. חשוב לעקוב אחר הסטטיסטיקה ולבדוק כמה הקלקות היו על המודעה, אם מדובר במספרים שמעל 4 אחוז, הרי שאלה מספרים טובים, אם מדובר על מספרים שמתחת לאחוז זה, יש צורך לשנות את המודעה.

הקידום הממומן הוא הרבה יותר משתלם מהפרסום הרגיל, מאחר ויותר אנשים נחשפים אליו וכן יותר אנשים מגיבים לו. הפרסום הרגיל מגיע בדרך כלל ל-10 אחוז מחברי העמוד, לעומת זאת הקידום הממומן מגיע לכל מי שביקשנו על פי הפילוח ובהתאם לתקציב שלנו. לכן כשאנחנו רוצים לקדם את עצמנו, אסור לנו לוותר על אף אחת מהגישות.

 

 • טופס יצירת קשר

  054-8647829

   

 • היתרונות שלנו

  • התחייבות לתוצאות מוכחות
  • מעל 10 שנים ניסיון בתחום
  • ליווי אישי כל הדרך למעלה.
  • מומחים אקדמאיים מנוסים.
  • דיווח חודשי מקיף ומפורט
  • בסיס נרחב של לקוחות מרוצים
  • השיטות המתקדמות בעולם
 • טיפים מהירים לקידום בפייסבוק - קידום אתרים באינטרנט


  Call Now Buttonלקידום האתר שלך