דרך נוחה וקלה לבניית אתר היא במערכת וורדפרס.

מערכת זו משמשת לניהול בלוגים אך בשנים האחרונות התפתחה מאד ומאפשרת בניית אתר וורדפרס בקלות ובמהירות.

בנייה של אתר במערכת זו פשוטה יחסית ואינה מצריכה ידע רחב. ניתן להוריד תבניות ערוכות מראש ופשוט להכניס תכנים ופרטים שנרצה לפרסם באתר.

בניית אתר וורדפרס – הצעדים הראשונים

לצורך בניית אתר וורדפרס אנו צריכים לבצע מספר דברים:

לרכוש דומיין (כתובת לאתר ) – רשמו ” רכישת דומיין ” בגוגל ותמצאו מגוון חברות המציעות לכם לרכוש דומיין דרכם, התהליך הינו פשוט וקל ולאחר כמה שעות כתובת האתר תהיה רשומה עליכם.

להתחבר לשירות אחסון אתרים – ישנן חברות אחסון אתרים רבות המציעות שירות אחסון אתר. שימו לב: בניית אתר וורדפרס מתאפשרת על ידי חבילת אחסון המספקת לכם בסיס נתונים. בררו עם נציג חברת האחסון שאתם אכן מקבלים את האפשרות.

להוריד את וורדפרס ולהתקין על השרת – בתוך פחות מדקה תוכלו להוריד את קבצי וורדפרס אליכם למחשב ולאחר מכן בכמה דקות נוספות להעלות את קבצי המערכת לשרת שלכם ולהתחיל לבצע בפועל בניית אתר וורדפרס משלכם.

תוספים מומלצים

תבניות לאתרי וורדפרס מגיעות בצורה בסיסית ומוכנה לכתיבת תכנים. ברגע שהחלטתם על בניית אתר וורדפרס למטרות קידום האתר במנועי חיפוש יש צורך להוריד תוספים לתבנית שבחרתם.

תוספים אלה מאפשרים כתיבת כותרות מתאימות על פי עמודי האתר, תיאור דפים ובחירת מילות חיפוש לכל דף על פי הנושא שנבחר.

תוספים אלה הם חלק בלתי נפרד מתבניות העיצוב ותורמות רבות לקידום האתר במנועי חיפוש שהרי זו המטרה העיקרית שלנו לאחר בניית האתר – קידום באינטרנט.

תהליך הורדת התוספים הוא פשוט וקל מאד, כל תוסף דורש הפעלה והתאמה לתבנית העיצוב שלכם. תוספים אלה הם חלק בלתי נפרד ממערכת וורדפרס ויתרמו לכם רבות בתהליך הבנייה.

בהמשך אוסיף כאן רשימה מפורטת של כל התוספים אותם תצטרכו כולל הסבר מפורט על פעולתו של כל תוסף ותוסף וכיצד הוא יכול לתרום לקידום האתר שלכם ברשת.

לסיכום:

אם החלטתם שאתם מתחילים בתהליך של בניית אתר ברשת ואתם מעוניינים לבנות אתר בצורה עצמאית וללא שימוש במערכות ניהול תוכן שונות של חברות וורדפרס הוא הפיתרון.

מערכת ניהול תוכן עצמאית שלכם שתמיד בשליטתכם ובכל רגע נתון תוכלו לבצע כל מה שתרצו באתר אם זה הוספה או שינוי של תכנים, אלבומי תמונות, טפסים ליצירת קשר ועוד…

בניית אתר וורדפרס - קידום אתרים באינטרנט


Call Now Buttonלקידום האתר שלך