בניית אתרים

בניית אתרים ע”י צוות המומחים של israelseo נעשית במקצועיות רבה, עם היצע גדול של סוגי אתרים למטרות שונות, החל מ: בניית אתרים לעסקים ועד ל: בניית אתר לאתרים מורכבים ומתוחכמים עם פונקציונאליות גדולה וגרפיקה יחודית של בניית אתרים באינטרנט לכל מטרה.

במהלך השנים האחרונות בנינו מאות אתרי אינטרנט עבור לקוחות בסדרי גודל שונים, עבור קהלי יעד שונים וכמענה לצרכים מגוונים. מרבית לקוחותינו ממשיכים איתנו לאורך זמן ואנו גאים להמשיך ולספק להם שירותי בניית אתרים שונים לאורך שנים.

הנסיון הרב שלנו בבניית אתרים לחברות המובילות במשק וללקוחות שונים עד לימים אלו הקנו לצוותנו ניסיון מוביל בתחום שהוביל שוב ושוב להצלחות מפוארות בתחומים שונים.
כאשר תחליטו גם אתם להשתמש בשירות בניית האתרים שלנו – תקבלו ליווי, יעוץ, הדרכה והתאמה לציבור הגולשים שלכם ולגולשים פוטנציאלים עתידיים.

שלבי בניית אתרים לעסקים

כאמור תהליך בניית אתרים לעסקים נעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ומורכב משלבים שונים, תחת לוח מעקב זמנים מסודר וברור מראש.

שלבי בניית אתרים הם:

  • איסוף ותכנון – תכנון בניית האתר הוא השלב הראשון בדרך להשגת המטרה. לאחר איסוף הממצאים נגדיר את התכנון לצרכי החברה על פי אופי מוצריה, שירותיה ומטרתו השיווקית והעסקית של האתר. נאפיין את קהל היעד וקהל יעד עתידי ונבצע תכנון לוגי ורעיוני של מבנה האתר בהתאם לתכנים קיימים ותוספות עתידיות. אנו נתכנן אסטרטגיה יעילה המסייעת להשגת מטרות ולשיפור תוצאות עסקיות בהתאם ליכולות הארגון ולמשאבים העומדים לרשותו.
  • עיצוב – בשלב השני יחד עם הלקוח והניסיון שלנו מתחומים שונים יוחלט על צורת האתר – החל ממבנה, ע”פי כללי הקידום שינחו אותנו לאורך כל הבנייה יחד עם צבעים, לוגו, תכנים, סרטים ועוד.
  • ביצוע – בשלב זה יבנה האתר ע”י צוות המומחים של israelseo כאשר ישנם עקרונות מנחים ברורים בזמן הבנייה הכוללים – תאימות קוד, נגישות, זמני נגישות לכל דף ודף באתר, זמן העלאת תמונות וסרטים באתר ועוד ועוד.. כל זה תוך שימת דגש כמובן לכללי הקידום המנחים.
    כאמור, קוד האתר צריך להתאים לדרישותיהם של מנועי החיפוש השונים ולעמוד בתקני קוד בינלאומיים (W3C ועוד).
  • העלאת האתר – לאחר אישור הלקוח משלב הביצוע, נבחר יחד עמו את שם הדומיין הרצוי, צורת האחסנה ושטח האחסון הרצוי ואז ניתן יהיה להעלות את האתר לאוויר.

בסיום שלבי הבנייה יחל שלב הקידום לאחר בחירת חבילת קידום רצוייה ללקוח ע”פי אופי האתר והשוק הרצוי.

שירותי בניית אתרים באינטרנט

צוות  israelseo מציע ללקוחותיו בניית אתרים באינטרנט מסוגים שונים כגון: בניית אתר באינטרנט שהוא אתר תדמית, בניה של אתרי אינטרנט שהם חנויות וירטואליות, אתרים מסחריים, אתרי מותג, פורטלי תוכן, מסחר אלקטרוני , פרוייקטים מיוחדים ועוד.

אנו מעניקים שירותי ליווי וייעוץ לאתרים. שירות הליווי והייעוץ כולל ניתוח מקורות טראפיק והתנהגות גולשים באתר, מעקב אחר מגמות ושיפור יחסי המרה, קידום האתר בצורה אורגנית וקידום ממומן בגוגל, בניית קמפיין אינטראקטיבי ושיתופי פעולה אסטרטגיים עם אתרי תוכן מובילים בתחומם.

ליצירת קשר עם צוות israelseo בנושא בניית אתרים, קידום אתרים ועוד אנא מלאו את הפרטים בדף צרו קשר שלנו או התקשרו ל – 055-7041270.
או כתבו אלינו למייל לקביעת פגישת יעוץ בלתי מחייבת.