חברת israelseo הוקמה ע”י חיים אבי ב 2006 , יזם אינטרנט עם רקע נרחב בשיווק באינטרנט, בניית אתרים, אכסון אתרים קידום אתרים וסחר אלקטרוני. התמקצעותה הנרחבת של החברה במקצועות השיווק באינטרנט בשילוב עם האלמנטים הטכניים השונים, איפשרה לחברה ליצור שילוב הגורם ליתרון תחרותי חד משמעי עבור לקוחותיה הרבים . 

חברת israelseo מתמחה בשיווק באינטרנט לכל היבטיו הכולל, קידום אתרים אורגני, קידום ממומן, קידום ברשתות חברתיות ( כמו פייסבוק למשל) ובפורומים השונים ואף ניהול מוניטין ברשת עבור אישי ציבור ועסקים הזקוקים לכך. עקב יתרונה המובהק של החברה על מתחריה באינטרנט נהנים לקוחתיה מתוצאות מהירות ושירות לקוחות אישי עד למקום הראשון.

אתרי האינטרנט המקודמים על ידי חברת israelseo עוברים קודם כל תהליך אופטימיזציה למבנה מיטבי גם ברמות הטכניות וגם ברמת השיווק באינטרנט ליצירת אתרים ממוקדי מנועי חיפוש אשר מקודמים בעזרת שימוש בטכנולוגיות קידום האתרים המתקדמות ביותר בעולם ועל כן, ידועים בקרב קהילות המשתמשים השונות אשר פוקדות את אתרים אלו מידי יום.

חברת israelseo שמה לעצמה למטרה להיות מובילה טכנולוגית ומקצועית בתחומה תוך מתן השירותים הטובים ביותר למגוון לקוחותיה וזאת במיקוד בעליונותה הטכנולוגית והשיווקית על מתחריה והובלת לקוחותינוכל הדרך למקום הראשון.

חברת israelseo  מזמינה אתכם להצטרף לשורות לקוחותיה אשר נהנים מהשירות האישי והמסור בשילוב בתוצאות מוכחות ומענה מקיף לכל צרכי השיווק באינטרנט של עסקכם כי 

קידום באינטרנט עושים עם הטובים ביותר – israelseo